PayLas�M FoRMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PayLas�M FoRMu

AsiL.MutLuForum.org

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bırak Kendisi Bulup Kursun...

YazarMesaj
By_Akrep
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
By_Akrep

Bırak Kendisi Bulup Kursun... Empty
MesajKonu: Bırak Kendisi Bulup Kursun...   Bırak Kendisi Bulup Kursun... Empty2008-09-08, 6:40 pm

BiLgisayarima Format Atacağım Ama Driver Cd'Lerim yok kayboLdu diyen ArkadasLar Tam Size Göre

BİLGİSAYARINIZI KURDUKTAN SONRA DRİVER MAGİCİAN 3.28 PORTABLEYİ TIKLA VE EN GÜNCEL BÜTÜN DRİVERLERİNİ İŞLETİM SİSTEMİNE GÖRE BULUP İNTERNETTEN KENDİ SİTESİNDEN EN GÜNCELİNİ İNDİRİP KURSUN..
BİLGİSAYARINDAKİ DRİVERLERİ BİLMENE GEREK YOK. DRİVER MAGİCİAN BİLGİSAYARINI TARAYIP 10 SANİYEDE HEPSİNİ TESPİT EDİYOR YÜKLÜYOR, BAKIM YAPIYOR, YEDEKLİYOR..PORTABLE SÜRÜMÜ VE FUULDUR KURULUMA GEREK YOK..

Tanıtım:
Driver Magician, Windows işletim sisteminde, güncelleme, düzenleme ve aygıt sürücülerini yedeklemek için çözümler sunan bir yazılım.

Sisteminizde bulunan her donanımı teşhis ederek, sabit diskten ortak sürücüleri ortaya çıkartıp ve seçeceğiniz konuma onları yedeklemeye yarar.

Bilgisayarınızı biçimlendirseniz, tekrar kurup, yükseltme yapsanız bile elinizde bulunan "kayıtlı" sürücüleriniz sayesinde bilgisayarınıza gerekli donanımları tekrar yükleyebilirsiniz. Bu sayede eğer kayıt altına aldıktan sonra bir sürücü dosyasını kaybetseniz bu program sayesinde kurulum yapabilirsiniz.

Driver Magician, veritabanında bulunan sürücüler için internetten sürücü güncellemesi yapma imkanı da tanır.

Özellikleri
# Dört durumda bilgisayarınızdaki sürücü aygıtlarını yedekler
# Sürücüleri hızlı yedekler
# Bilinmeyen aygıtları bulur
# Donanım sürücülerinin detaylı bilgisini verir
# Tüm sürücüleri otomatik kurulum paketi (EXE) haline getirebilir
# Güncelleme aracıyla aygıt sürücülerini güncelleyebilme

DOSYA RAR:3.5MB ŞİFRESİZDİR...

http://rapidshare.com/files/114068340/Dr...gician.rar
http://asil.benimforum.org

Bırak Kendisi Bulup Kursun...
1 sayfadaki 1 sayfası