PayLas�M FoRMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PayLas�M FoRMu

AsiL.MutLuForum.org

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

En Komİk Fikralar...

2 posters
YazarMesaj
By_Akrep
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
By_Akrep

En Komİk Fikralar... Empty
MesajKonu: En Komİk Fikralar...   En Komİk Fikralar... Empty2008-09-09, 12:43 pm

Nasrettin hoca pazarda dalgın yürüyormuş.etrafındaki esnafları seyrediyor.bu sırada ensesine bir tokat geliyor. Hoca tökezlemiş bir kaç adım sendelemiş neyse toparlanıp sinirli bir şekilde arkasını dönmüş. Bir bakmış ki hocanın 2 katı hayvan gibi bir adam. Hoca durmuş bir yutkunmuş önce,sonra:- bana senmi vurdun? demiş adama. Adam: - ben vurdum lan ne olacak demiş.Hoca: - sakadan mı vurdun ciddiden mi? demiş Adam: - ciddi vurdum napacan?!Hoca: - Aman aman, öyle olsun... Cunku şakadan hiç hoşlanmam da ...
http://asil.benimforum.org
sheytaN
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
sheytaN

MesajKonu: Geri: En Komİk Fikralar...   En Komİk Fikralar... Empty2008-09-09, 6:40 pm

güzel fıkra bitaNede ben yazacaM :9)
sheytaN
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
sheytaN

MesajKonu: Geri: En Komİk Fikralar...   En Komİk Fikralar... Empty2008-09-09, 6:48 pm

DursuN Amerikaya gider, TemeL e telefon açaR,- TemeL uşagum ceL aMerikaya Ha burda para çOk tur heÇen burası fursatlar ülkesüdür, o derece para çOk yerden toplasan yeter der. Temel dayanamaz tamam der amerikaya gider uçaktaN inince yerde 100 dolar görür, - ha buraya ilk günden işe mi başladuk.(der).. :9)
sheytaN
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
sheytaN

MesajKonu: Geri: En Komİk Fikralar...   En Komİk Fikralar... Empty2008-09-09, 6:51 pm

Temel çok iyi eğitilmiş bir köpek satın almış, adı Bigi... Bigi, Temel’in her söylediğini anlıyor, hatta Temel eve telefon ettiğinde telefonun ilgili tuşuna basıp ahizenin karşısında havlayarak Temel’in sorularına cevap veriyormuş. Temel yine bir gün evi aramış, telefonu açan Bigi, “HAV...” demiş.

- Ula Bigi... Sen misin?

- HAV..!

- Fadime evde mi?..

- HAV..!

- Başka kimse var mı?..

- HAV...

- Ula kaç kişi var?..

- HAV, HAV...

- Ne yapıyorlar?...

- Hehehehehhhhhehhhh! (soluma sesi)

- Yahu ne zamandan beri?..

- UUUuuuuuuuuuuuuuuuuu..!
____:9):9):9)___
sheytaN
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
sheytaN

MesajKonu: Geri: En Komİk Fikralar...   En Komİk Fikralar... Empty2008-09-09, 6:53 pm

Temel'e sormuşlar "Aşkı neye benzetirsin?.."
"Mektuba.." demiş Temel..
"Mektup mu? Niye?.."
"Niye olacak?.." demiş Temel, "Önce yazarsın, sonra yalarsın, işi bitince de postalarsın gider..!"
sheytaN
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
sheytaN

MesajKonu: Geri: En Komİk Fikralar...   En Komİk Fikralar... Empty2008-09-09, 6:58 pm

Temizlikçi kadın ilkokul diploması almak için sınava girer. Tabiat bilgisindeki sorulara şu karşılıkları verir:
- Mide ne iş yapar? “Sindirim yapar.”
- Akciğer ne iş yapar? “Solunum yapar.”
- Kalp ne iş yapar? “Dolaşım yapar.”
- Beyin ne iş yapar? “Kapıcılık yapar efendim.”

____:9):9):9)____

En Komİk Fikralar...
1 sayfadaki 1 sayfası